Porównuj i wybieraj spośród 5 pożyczkodawców.

Porównaj usługi finansowe i zacznij oszczędzać już dziś!


Informacja o pożyczkodawcy

Soscredit.pl - "SOS CREDIT"
Adres: Polska
Telefon: -
Adres e-mail: info@soscredit.pl
Maksymalne RRSO (APR): 514%
Okres: 3 mies. - 5 lat
Wiek: 18 do 75
Przy pożyczce 1400 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 226.10 zł, całkowity koszt wynosi 1626.10 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 513.89%.
Kuki.pl - Fincapital Sp. z o.o.
Adres: ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa
Telefon: 22 349 94 10
Adres e-mail: info@kuki.pl
Maksymalne RRSO (APR): 319.44%
Okres: 62 dni - 1 rok
Wiek: 20 do 75
Przy pożyczce 4000 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 1500.60 zł, całkowity koszt wynosi 5500.60 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 319.36%.
Pozyczkaplus.pl - Aventus Group Sp. z o.o.
Adres: ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B p.III, 15-888 Białystok
Telefon: 85 871 00 52
Adres e-mail: info@pozyczkaplus.pl
Maksymalne RRSO (APR): 319.45%
Okres: 62 dni - 1 rok
Wiek: 18 do 73
Przy pożyczce 5000 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 1876.02 zł, całkowity koszt wynosi 6876.02 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 319.45%.
Smartpozyczka.pl - Aventus Group Sp. z o.o.
Adres: ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok
Telefon: 85 871 00 49
Adres e-mail: info@smartpozyczka.pl
Maksymalne RRSO (APR): 319.45%
Okres: 62 dni - 1 rok
Wiek: 18 do 73
Przy pożyczce 5000 zł na 3 miesiące, prowizja wynosi 1876.02 zł, całkowity koszt wynosi 6876.02 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 319.45%.
Provident.pl - Provident Polska S.A.
Adres: ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa
Telefon: 600 200 200
Adres e-mail: bok@provident.pl
Maksymalne RRSO (APR): 200.33%
Okres: 5 mies. - 4 lata
Wiek: 18 do 75
Przy pożyczce 5000 zł na 24 miesiące, prowizja pożyczki wynosi 1000.00 zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 6000.00 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 19.75%.

Warunki otrzymania kredytu

Porównając kredyty gotówkowe zaoszczędzisz pieniądze i czas. Z kredytem gotówkowym możno pożyczać większe kwoty pieniężne o mniejszym oprocentowaniu, i dłuższym terminie spłacania.

 1. Pożyczkodawcy oferują różne okresy spłaty z rabatem - 100% od prowizji za pożyczkę, więcej informacji na stronie głównej każdego z pożyczkodawców;
 2. Przy pierwszym złożeniu wniosku o pożyczkę online należy dokonać rejestracji oraz zaakceptować warunki pożyczki;
 3. Pożyczkodawca, po otrzymaniu wniosku o pożyczkę, rozpatruje go i w przypadku pozytywnej weryfikacji, przekazuje pieniądze. Pieniądze można otrzymać średnio w ciągu 15 minut od złożenia wniosku o pożyczkę;
 4. Przy kolejnej pożyczce, musisz tylko wybrać kwotę pieniędzy i termin płatności.

Pożyczka online to dobra decyzja, jeśli potrzebujesz dodatkowych środków. Porównaj pożyczkodawców, złóż wniosek o pożyczkę i odbierz pieniądze.


Pożyczki online bez wychodzenia z domu


Na co zwrócić uwagę, wybierając pożyczkodawcę w Internecie

Wybierając pożyczkodawcę w Internecie, należy zwrócić uwagę na:

Jakie dokumenty są wymagane

Osoba na stałe zamieszkująca terytorium Polski, w wieku od 18 do 75 lat, z dowolna historią kredytową, rachunkiem bankowym w dowolnym banku w Polsce i aktywnym numerem telefonu.

Dowód osobisty

Numer telefonu i adres e-mail

Własne konto w banku

Uzyskaj w ciągu 15 minut

Wypełnij wniosek o pożyczkę, poczekaj na odpowiedź, a w przypadku pozytywnego rozpatrzenia wniosku dostaniesz pieniądze na swój rachunek bankowy.

 

Co chcieliby wiedzieć większość kredytobiorcy

Kto może uzyskać pożyczkę

Każdy pożyczkodawca ma swoje zasady, przy jakich warunkach wydaje się szybki kredyt. W większości są to: obywatele Republiki Polskiej i ci, którzy mają aktualne pozwolenia pobytu w Polsce, w wieku od 18 lat z właściwego zachowania płatności. Bardziej dokładną informację możno otrzymać na stronie internetowej konkretnego usługodawcy.

O jaką kwotę pożyczki mogę się ubiegać

Kwota pożyczki uzależniona jest od oferty pożyczki i od zasad na jakich wybrana pożyczka jest udzielana.

Jak szybko otrzymam decyzję

Decyzję o przyznaniu pożyczki, pożyczkodawca przesyła w ciągu kilku minut, ale nie później niż w ciągu jednego dnia roboczego.

Jakie są konsekwencje braku terminowej spłaty pożyczki

W przypadku, kiedy kwota pożyczki nie zostanie spłacona w wyznaczonym terminie, pożyczkodawca może zażądać zapłaty odsetek karnych od całkowitej kwoty, która pozostaje do zapłaty, za każdy dzień opóźnienia. Jeżeli płatność nie jest dokonywana przez długi okres bez porozumienia z pożyczkodawcą, pożyczkodawca ma prawo do jednostronnego przekazania windykacji na rzecz firm trzecich.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania RRSO

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania – to całkowity koszt pożyczki, zawierający odsetki za pożyczkę, a także wszystkie pozostałe prowizje i wydatki lub analogiczną stopę procentową obliczaną zgodnie z obowiązującym prawem, wyrażoną w procentach. Reprezentatywny przykład dla pożyczki: Przy pożyczce 3000 zł na 30 dni z przedłużeniem spłaty, prowizja wynosi 750 zł, całkowity koszt wynosi 3750 zł, roczna stopa oprocentowania RRSO 525.79%.

Złożenie wniosku

Wszystko zależy od kredytodawcy, niektórym kredytawcom wystarczy wniosku podanzm w internecie i aktywna komurka, ale są kredytodawcy, które wymagają dopełniające dokumenty. Spis potrzebnych dokumentów dla otrzymania kredytu, Państwo znajdzie na odpowiedniej stronie internetowej kredytodawcy.
Każdy klient oceniany jest indywidualnie. Dla nowych klientów maksymalna kwota pożyczki wynosi do 5000 zł za 0%. Spłacając pożyczkę na czas, można pożyczyć do 60000 zł.
Pożyczka udzielana jest na dowolny cel.
To wszystko zależy od firmy kredytodawcy, ale w internecie można ubiegać się o kredyt w dowolnym czasie w dzień i noc.
Jak Państwo będzie miało wystarczający lub niewystarczający status otrzymaciela kredytu, otrzymacie odpowiedź przez telefon (na zostawiony numer), SMS lub e-mail. Bardziej dokładną informację możno otrzymać na stronie internetowej kredytodawcy.
Zawierając umowę pożyczki z firmą pożyczkową możemy liczyć na wypłatę środków tego samego bądź następnego dnia roboczego, jest to uzależnione od godzin pracy wybranej firmy pożyczkowej.
Wnioski o pożyczkę Klienci mogą składać 7 dni w tygodniu całą dobę.

 

Płatności

Większość firm kredytowych proszą opłatę za zawarcie umowy o pożyczkę, przedłużenie/zmniejszenie termina kredytu i inne zmiany w warunkach umowy. Bardziej dokładną informację odnośnie tych pytań można otrzymać na stronach internetowych odpowiedniego kredytodawcy.
Miesięczna spłata zależy od sumy pożyczki i czasu, gdy zostanie zwrócona pożyczka. Dla otrzymania dokładnej kwoty płatności prosimy o wykorzystanie kalkulatora kredytowego na stronie internetowej odpowiedniego kredytodawcy.
Tak, można mieć jednocześnie kilka aktywnych pożyczek.
Pożyczka dla bezrobotnych – to pożyczka, która jest przyznawana osobom nie posiadającym pracy, na przykład bezrobotnemu, który otrzymuje zasiłek dla bezrobotnych. Obecnie jest coraz mniej pożyczkodawców, którzy oferują tego typu pożyczek.
Każda firma kredytowa ma swoje warunki, w jakich wypadkach trzeba mieć poręczyciela. Dokładną informację, czy jest wymagany poręczyciel, Państwo znajdzie na stronach internetowych kredytodawcy. Są kredytodawcy, którzy nie wymagają ani zabezpieczenia, ani poręczyciela.
Przelewając sumę do spłaty na podane konto bankowe – przez bank internetowy, na poczcie lub w oddziale dowolnego banku.

Dokonując płatności tytułem spłaty pożyczki należy podać:

 • Dane płatnika;
 • Numer rejestracyjny pożyczkodawcy;
 • Bank odbiorcy;
 • Rachunek;
 • Informacje dla odbiorcy;
 • Tytuł płatności;
 • Szczegóły płatności;
 • Numer rachunku kredytowego.
Kontaktując się z kredytodawcą możno dowiedzieć się pozostałego salda kredytu.
Pożyczkę można spłacić szybciej niż ustalono w harmonogramie płatności. Skontaktuj się ze specjalistą ds. obsługi klienta, aby ustalić dokładną kwotę spłaty.
Szybkie kredyty mają takie możliwości przedłużania terminu spłaty. Żeby przedłużyć termin spłaty kredytu musi być spłacone komisowe za poprzedni okres korzystania kredytu, jak również kara umowna jak taka jest. Aby dowiedzieć się jakie są możliwości przedłużania terminu spłaty kredytu, prosimy oglądać na stronie internetowej odpowiedniego kredytodawcy.
Kredyt nie powinien zostać podjęty w celu spłaty innego kredytu.
Jeżeli nie udaje się spłacić w ustalonym terminie, prosimy o kontakt z kredytodawcą. Istnieje wiele różnych rozwiązań, takich jak odroczenie płatności kredytu lub korzystanie z urlopu kredytowego, albo też zmiana terminu spłaty pożyczki, i inne. W przeciwnym razie narażasz się na ryzyko płacenia odsetek karnych i w razie nie spłacania, rejestrację do rejestru dłużników, który jest dostępny dla wszystkich kredytodawców.

 

Działaj odpowiedzialnie

Działaj odpowiedzialnie, oceń swoje możliwości spłaty pożyczki. Zanim weźmiesz pożyczkę, przeczytaj warunki umowy pożyczki i upewnij się, że możesz je spełnić.

Strona główna Chwilowki365.pl nie jest pożyczkodawcą i nie udziela pożyczek pieniężnych. Każdy pożyczkodawca posiada licencję instytucji kredytowej. Oferty na stronie nie zawierają wszystkich firm finansowych lub też ich produktów. Nie jesteśmy firmą dającą kredyty/ pośrednikiem kredytowym, ale oferujemy usługi porównywania pożyczek i mają one charakter informacyjny.